Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 

k

 

images

Akční zboží

Shake Fragrance Closet Sachets vonné sáčky do skříně Lavender 3 kusy

Shake Fragrance Closet Sachets vonné sáčky do skříně Lavender 3 kusy

49 Kč

Výrobce: JIVACZ s.r.o.
Katalogové číslo: 5325
Označení:
Dostupnost: skladem


Shake Fragrance Closet Sachets vonné sáčky do skříně Lavender 3 ks

Protřepejte vonné sáčky, obsahující 100% přírodní granule, které jsou obohaceny vůní na bázi esenciálních olejů. Očekávaná doba trvání vůně je přibližně 6 týdnů. 

  • Použití: Parfémované sáčky vyjměte z ochranné fólie a umístěte je do prádelníku nebo skříně. Chcete-li sáček zavěsit, použijte přiložené háčky, jak je znázorněno na obrázku. Pro malé prostory použít jeden sáček, a pro střední a velké nejméně dva.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu se zákonem o odpadech, odeslat do autorizovaných zařízení na likvidaci. 
  • Obsahuje: olej z levandule, kumarinu, borový olej, d-limonen, geraniol 60, rhodinol citronella, l-limonen, eugenol, eucaliptus kuličky. Může vyvolat alergickou reakci. 
  • Upozornění: Nedávejte sáček do pračky nebo sušičky. Vyhněte se přímému kontaktu obsahu vonných sáčků s oblečením a spodním prádlem. Uchovávejte mimo dosah dětí, odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Obsah sáčku není jedlý.

Podobné zboží
© 2020 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.