Nabídky zboží

Akční zboží

Palette Intensive Color Creme C10 Ledový stříbřitě plavý

 Palette Intensive Color Creme C10 Ledový stříbřitě plavý

55 Kč

Výrobce: Schwarzkopf
Katalogové číslo: 4010
Označení:
Dostupnost: skladem


 Palette Intensive Color Creme C10 Ledový stříbřitě plavý

Vyzkoušejte Palette Intensive Color Creme s Ultimate keratinem. Vaše oblíbená barva zesvětlí Vaše vlasy až o 5 odstínů pro vysoce intenzivní barvu a zářivý lesk. Receptura s Ultimate keratinem o Vaše vlasy pečuje, zatímco v nich ukotvuje vysoce intenzivní pigmenty pro maximální lesk barvy. Vaše vlasy zanechá s pocitem hebkosti a perfektní ochrany proti vyblednutí barvy.

  • dlouhotrvající intenzita
  • maximální lesk barvy
  • zdravě vypadající vlasy s péčí

Obsah:  1 tuba barvícího krému 50 ml 1 lahvička s vyvíjecí emulzí 50 ml 1 pár rukavic 1 návod k použití

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů, jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou.

Obsahuje peroxid vodíku, fenylendiaminy (toluendiaminy), resorcinol a amoniak.  Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Po použití vlasy důkladně opláchněte. Používejte vhodné rukavice. Proveďte varovný test na alergii 48 hodin před každým použitím barvy na vlasy, a to i v případě, že jste barvy na vlasy používali již dříve. Proto nezapomeňte zakoupit výrobek 48 hodin před samotným použitím. V případě jakýchkoliv reakcí či pochybností se, prosím, ještě před použitím jakékoliv barvy na vlasy poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podobné zboží
© 2021 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.