Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Nutrilon 5 800g

Nutrilon 5 800g

345 Kč

Výrobce: Nutricia
Katalogové číslo: 832
Označení:
Dostupnost: skladem


Nutrilon 5 800g

Pro úspěšný rozvoj!

Vašemu děťátku jste zajistila ten nejlepší start do života, ale i nadále ho chcete každodenně podporovat v jeho rozvoji. Vedle vaší podpory sehrává i výživa vašeho dítěte nadále klíčovou roli při jeho rozvoji.

Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon Pronutra podporují úspěšný rozvoj vašeho děťátka. Díky svému unikátnímu složení přispívají:
ke zdravé imunitě díky vitamínům A, C a D
k vývoji mozku díky LCP mastným kyselinám (omega 3*)
napodobují funkci mateřského mléka díky patentované směsi prebiotik scGOS/lcFOS 9:1
*Kyselina alfa-linolenová přispívá k rozvoji mozku.


Dětské mléko Nutrilon 5 Pronutra je nyní díky vylepšenému složení ještě více přizpůsobeno výživovým potřebám dětí ve věku od ukončeného 3. roku. Více o nové receptuře se dozvíte zde.

S dovršením 3. roku přichází dítě častěji do kolektivu, ať už je to samotný nástup do školky, častější cestování, pobyt venku a jiné. Dětský organismus je tím vystaven většímu náporu, a hrozí zde vyšší riziko infekce. Jelikož Nutrilon 5 Pronutra přispívá k rozvoji imunity díky vitamínům A, C a D, je relevantní pro děti i v tomto věku, neboť imunita prochází ještě stále vývojem.

Zároveň se vaše děťátko denně učí nové věci a získává spoustu nových poznatků. Rozvoj právě těchto poznávacích schopností přirozeně podporujete konzumací mléka Nutrilon 5 Pronutra díky jeho unikátnímu složení s LCP mastnými kyselinami (ze skupiny omega 3 – kys. alfa-linolenová).

Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.