Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Durex Play intimní lubrikační a masážní gel 2v1 Aloe 200ml

Durex Play intimní lubrikační a masážní gel 2v1 Aloe 200ml

189 Kč

Výrobce: Durex
Katalogové číslo: 8291
Označení:
Dostupnost: skladem


Masážní gel Play 2v1 aneb unikátní smyslný masážní gel a lubrikant v jednom. Nyní si můžete užít smyslně jemný masážní gel, který lze zároveň použít jako lubrikační gel. Je dostatečně citlivý při jakémkoliv použití. Navíc obsahuje vitamín E pro zdraví a výživu pokožky.

Popis

Masážní gel je kombinací senzitivního masážního a lubrikačního gelu a lze jej bezstarostně použít i na intimní místa partnera. Milostná předehra i samotné milování jsou tak naplněny těmi nejsmyslnějšími zážitky, jaké si jen lze představit.

Elegantní a stylové balení: nevypadá jako lubrikant, je diskrétní nekapající víčko

Založen na vodní bázi: vhodné pro celé tělo včetně intimních partií jemně klouže a snadno se absorbuje hydratuje a zklidňuje pokožku nevyvolává podráždění a nezanechává mastné stopy vhodná kombinace s kondomem a masážním strojkem

Obsahuje vitamín E: účinný prostředek proti stárnutí ochrana proti volným radikálům vyživuje, pěstí a udržuje pružnou pokožku krystalově průzračný a bez vůně příjemná chuť – vhodný pro orální sex

Složení

Aloe vera (Aloe barbadensis, šťáva z listů)

Přídatné látky

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide

Jak používat

V dlaních si rozehřejete trochu masážního gelu a rozetřete ho na pokožku.  Masážní gel je dostatečně citlivý pro každou část těla a je dokonce možné ho používat jako lubrikant. Gel můžete natřít kamkoliv podle vašeho přání a používat tak často, jak se vám zlíbí.

Balení 200 ml

Upozornění

Masážní gel není antikoncepčním přípravkem a neobsahuje spermicidy. Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění nebo těžkostí kontaktujte vašeho lékaře. Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Další sdělení

Pro lepší sexuální prožitek doporučujeme přípravek

Eregma MAX power.

V naší nabídce naleznete také další lubrikační gely.

Navštivte stránky Globálního výzkumu Durex.

Produkt doručujeme v diskrétním balení.

Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.