Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 

k

 

images

Akční zboží

Nutrilon 2 800g

Nutrilon 2 800g

345 Kč

Výrobce: Nutricia
Katalogové číslo: 829
Označení:
Dostupnost: skladem


Nutrilon 2 800g – je šetrné kojenecké mléko pro miminka, která už nemohou být kojena. Nutrilon obsahuje vitamíny A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.

Návod k přípravě kojenecké výživy
Důkladně si umyjte ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
Převařte čerstvou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut (přibližně na 40° C).
Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované lahve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
K dávkování vždy používejte přiloženou odměrku a prášek zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Tím dosáhnete přesné odměření přesné dávky. Prášek v odměrce nestlačujte!
Přidejte odpovídající množství prášku do vody (viz tabulka „Dávkování“ na etiketě). Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
Uzavřete lahev a důkladně ji protřepejte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí.
Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Uchovávání:
Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovejte na suchém a chladném místě (ne v lednici) do 25° C. Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah balení spotřebujte do jednoho měsíce od otevření.

Pozor: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nesnědené porce zlikvidujte! Abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí, nepřipravujte stravu v mikrovlnné troubě.

Detailní informace:
Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku je určena pro výživu kojenců od ukončeného šestého měsíce, kteří již nemohou být kojeni. Nutrilon obsahuje IMMUNOFORTIS, unikátní směs galaktooligosacharidů a fruktooligo­sacharidů, která byla vyvíjena podle vzoru sacharidů z mateřského mléka. Tato unikátní směs byla testována více než patnáct let a prošla celou řadou věděckých studií. Nyní tvoří celou třetinu složení tohoto mléka. Nutrilon obsahuje také nukleotidy a LCP mastné kyseliny v množství doporučeném předními specialisty na dětskou výživu. Dále obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky. Sušené mléko je baleno v ochranné atmosféře.
V období růstu prvních zoubků dohlédněte na hygienu dutiny ústní, především před spaním.

TIP: S obaly EasyPack je podávání kojenecké stravy jednodušší. Plastová hrana umožní přesné zarovnání prášku v opdměrce. Odměrku uchováváte „přicvaknutou“ na spodní straně víčka. Pevné uzavření zajistí lupnutí víčka dózy.

Složení potraviny v suchém stavu:
laktóza (z mléka), rostlinné oleje, maltodextrin, sušené odtučněné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8 %, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citran tridraselný, chlorid vápenatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, taurin, sojový lecitin, síran železnatý, fosforečnan trivápenatý, chlorid hořečnatý, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, L-tryptofan, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, L-karnitin, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný.
GOS/FOS = 0,8 g/100 ml kojeneckého mléka.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml mléka:
energie 295 kJ (70 KCal); mléčné bílkoviny 1,4 g; sacharidy 8,9 g; tuky 3,1 g; vláknina 0,6 g; minerální látky, vitamíny a stopové prvky viz etiketa.

Upozornění:
Kojení je během prvních měsíců života dítěte nejlepším způsobem výživy. Proto je vhodné kojit, je-li to jen trochu možné.

Podobné zboží
© 2020 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.