Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 

k

 

images

Akční zboží

Nutrilon 1 800g

Nutrilon 1 800g

345 Kč

Výrobce: Nutricia
Katalogové číslo: 828
Označení:
Dostupnost: skladem


Nutrilon 1 (800 g) – kojenecké mléko má složení po vzoru mateřského mléka. Jako jediná totiž obsahují unikátní klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS/FOS, která byla odborníky vyvinuta po vzoru mateřského mléka. Zároveň jsou Nutrilon počáteční mléka kompletní výživou dítěte, a tak není třeba přidávat jakoukoli další výživu.

Návod k přípravě kojenecké výživy
Důkladně si umyjte ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
Převařte čerstvou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut (přibližně na 40° C).
Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované lahve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
K dávkování vždy používejte přiloženou odměrku a prášek zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Tím dosáhnete přesné odměření přesné dávky. Prášek v odměrce nestlačujte!
Přidejte odpovídající množství prášku do vody (viz tabulka „Dávkování“ na etiketě). Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
Uzavřete lahev a důkladně ji protřepejte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí.
Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Uchovávání:
Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovejte na suchém a chladném místě (ne v lednici) do 25° C. Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah balení spotřebujte do jednoho měsíce od otevření.

Pozor: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nespotřebovanou stravu vždy zlikvidujte! Abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí, nepřipravujte stravu v mikrovlnné troubě.

Detailní informace:
Tato počáteční mléčná kojenecká výživa je vhodná od narození pokud již dítě nemůže být plně kojeno. Kojenecká mléka Nutrilon obsahují základní vitamíny a minerální látky a navíc jou obohaceny o unikátní, klinicky testovanou směs fruktooligosacharidů (FOS) a galaktooligosacharidů (GOS), které jsou běžně přítomny v matřeském mléce. GOS/FOS jsou obsaženy v množství 0,8 g na 100 ml připraveného kojeneckého mléka. Tyto látky využívá ke svému správnému fungování střevní mikroflóra. Obsahuje také nukleotidy a LCP mastné kyseliny v množství doporučeném předními specialisty na výživu. Sušené mléko je baleno v ochranné atmosféře. Balení obsahuje odměrku o velikosti 5 g (po zarovnání prášku). Přesné dávkování najdete na etiketě.

Složení potraviny v suchém stavu:
sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje, latóza (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, citronan tridraselný, chlorid draselný, rybí olej, chlorid hořečnatý, fosforečnan trivápenatý, kyselina L-askorbová, sójový lecitin, chlorid cholinu, taurin, L-askorban sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, citidin 5´-monofosfát, inositol, adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, nikotinamid, L-triptofan, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinil palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný.

TIP: Jednodušší podávání a uchování kojenecké stravy zajišťují obaly EasyPack. Plastová hrana umožní přesné zarovnání prášku v opdměrce. Odměrku uchováváte „přicvaknutou“ na spodní straně víčka. Pevné uzavření dózy zabrání vniknutí vlhkosti.}

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 ml mléka:
energie 275 kJ (66 KCal); mléčné bílkoviny 1,3 g (kasein:syrovátková bílkovina 40:60); sacharidy 7,4 g; tuky 3,4 g; vláknina 0,6 g; minerální látky, vitamíny a stopové prvky viz etiketa.

Podobné zboží
© 2020 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.