Nabídky zboží

Bartek svíčky 158,-

index

k

l

images

Akční zboží

Hipp 4 Junior Combiotik 600g

Hipp 4 Junior Combiotik 600g

289 Kč

Výrobce: Hipp
Katalogové číslo: 827
Označení:
Dostupnost: skladem


Mléčná batolecí výživa od 2 let Malé děti nejsou malí dospělí – to platí obzvláště pro výživu, s věkem dítěte se mění také potřeba příjmu živin. U malých dětí klesá potřeba příjmu energie z tuků. Pro zdravý růst a vývin potřebují ale hodně vápníku stejně jako další vitamíny a minerální látky. Aktuální studie, zabývající se výživou malých dětí, ukazují, že běžnou výživou není zásobení vitamínem D, železem a jódem dostatečné. HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je přizpůsoben potřebám malých dětí co se týče obsahu bílkovin a tuků. Dále obsahuje důležité látky podporující růst, které Vaše dítě potřebuje.

Popis: od 2 let 600 g

PRAEBIOTIK - vláknina GOS – galaktooligosacharidy získané z laktózy

PROBIOTIK – přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.

Omega-3 – esenciální omega-3 – mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte. Organismus malého dítěte si je neumí sám vytvořit.

Vitamíny A, C, D – pro podporu imunitního systému
Železo: podporuje tvorbu krve a přispívá k rozvoji duševních schopností
Vitamín C: důležitý pro imunitní systém, podporuje vstřebávání železa
Jód: důležitý pro činnost štítné žlázy
Pro silné kosti ve fázi vývoje: Vápník: podporuje stavbu zdravých kostí Vitamín D: obzvláště důležitý pro zdraví kostí, protože pomáhá vstřebávat vápník

Bez lepku s omega 3 – mastnými kyselina

Podobné zboží
© 2018 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.