Nabídky zboží

Akční zboží

Chanel Gabrielle EDP 50ml

Chanel Gabrielle EDP 50ml

1 999 Kč

Výrobce: Chanel
Katalogové číslo: 11008
Označení:
Dostupnost: Vyprodáno


Značka Chanel uvádí na trh zcela novou dámskou vůni . 

Gabrielle je květinová vůně, jejíž složení tvoří čtyři základní složky: jasmín, ylang-ylang, pomerančový květ a tuberóza.

Vůně je poctou Gabrielle, ženě, která stojí za značkou Chanel. Gabrielle, ještě před tím než se stala uznávanou módní návrhářkou, slavnou Coco Chanel. Gabrielle je vůně, která oslavuje ženy. Ženy sebevědomé, nezávislé, troufalé a odvážné.

Dnes, Chanel píše novou knihu své historie.
Nové jméno. Nový flakón. Nová vůně. Nová éra vyjádření a inspirace.

Chanel Gabrielle je vůně věnovaná ženě, která si vybírá vlastní cestu. Gabrielle Chanel není vůně, která vyprchá. Představuje rebelské srdce, které bije v každé ženě, která odhaluje svou vlastní unikátní identitu. Přináší přírodní auru a není ovládána žádnou vnější vůlí.

Vůně Gabrielle Chanel vyzývá ženy, aby věřili v to kým jsou a čeho jsou schopny, aby dosáhli vlastní identitu.

Chanel Gabrielle jemná, půvabná a okouzlující vůně plná květinových tónů. Parfémovaná voda Gabrielle je inspirována francouzskou módní návrhářkou Gabrielle Chanel. Představuje silnou, nezávislou ženu, která si plní své sny.

Čistě ženská vůně, založená na kytici 4 bílých květů Vás upoutá již od samotného začátku. Ucítíte svěží vůni sladkých mandarinek spolu s grapefruitem a černým rybízem. V srdci se snoubí jemné tóny jasmínu, exotického ylang-ylang a tuberózy. To vše je zasypané pomerančovými květy. Kompozici uzavírá dotek hřejivého santalového dřeva a pižma.

Autorem této vůně je Olivier Polge.

Složení vůně:
Hlava: černý rybíz, grep, mandarinka
Srdce: tuberóza, pomerančový květ, jasmín, ylang-ylang
Základ: pižmo, santalové dřevo

Okouzlete své okolí dokonalou souhrou tónů, které se ukrývají v parfémované vodě Chanel Gabrielle. Zahalte svou pokožku do květinového závoje, jehož vůně Vás bude provázet během celého dne. Tváří reklamní kampaně parfémované vody Gabrielle je herečka Kristen Stewart.© 2021 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.