Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Esteé Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss EDP 100ml

Esteé Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss EDP 100ml

1 609 Kč

Výrobce: Estee Lauder
Katalogové číslo: 5353
Označení:
Dostupnost: Vyprodáno


Buďte odvážná. Buďte inspirací. Nová vůně od Estée Lauder - Buďte odvážná. Buďte inspirací.

Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí.

Všechno se točí okolo její barvy – červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí.

Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

Vůně

Modern Muse Le Rouge je svým nádechem ovocných orientálních plodů a bohatou vůní růží se sametovým koncem, vůní velmi kontrastní. Struktura parfému umožňuje ženám zažít vůni prostřednictvím dvou kontrastních akordů:

Ripened Roses Accord: Tento aspekt vůně věrně zachycuje nespornou smělost Le Rouge ženy a samotné barvy. Míchají se zde šťavnaté tóny Bourgeon de Cassis a malin, v kontrastu s výraznou vůní růžového pepře a šafránu, která splývá s květinovým bohatstvím bulharské růže.

Velvet Cream Accord: Sexy, provokativní, smyslná a dramatická stránka vůně je vyjádřena pomocí návykové směsi vůní madagarskaské vanilky, rafinovaného zemitého vetiveru a pačuli – to vše zakončeno silně ženskou vůní magnólie a jasmínu.

"Nešlo pouze o to zachytit podstatu červené barvy, ale také o zachycení stavu mysli, pulzujícího a dramatického postoje" říká Karyn Khoury, Senior Vice President, Corporate Fragrance Development Worldwide pro Estée Lauder. "Žena, která nosí tuto vůni, inspiruje skrze ni svoji neochvějnou sebedůvěru, styl a sofistikovanost. Žije svůj život proto, aby budila pozornost. Každá složka této vůně, byla pečlivě vybrána tak, aby tato její osobnost byla z vůně ihned zřejmá."

 
Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.