Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Playboy Super Playboy voda po holení 100 ml

Playboy Super Playboy voda po holení 100 ml

105 Kč

Výrobce: Playboy
Katalogové číslo: 8351
Označení:
Dostupnost: skladem


Ve světě, kde se může stát cokoliv a možná se i stane, se připravte na dobrodružství impozantních rozměrů. Ze stínu noci vystupuje zcela nový hrdina, mistr ve svádění. Přichází Super Playboy. Dvě nové vůně Playboy z vás jediným navoněním udělají super svůdce noci. Luxusní řada produktů péče o tělo Super Playboy pak dokončuje tuto proměnu. Vy jste Super Playboy a obvyklá pravidla již pro vás neplatí! Osvoboďte své schopnosti a ovládněte noc! Nyní můžete vyjít do ulic a svádět. S velkou silou vás prostoupí ohromná přitažlivost. Jste připraveni na akci? Press To Play!

Super svůdná vůně se schopností proměnit rutinu svádění v pouhou formalitu. Schopnost uchvátit: Nečekaný výbuch šumivého bergamotu, šťavnatého červeného jablka a pikantního pepře upoutá její pozornost - super rychle! Schopnost získat si ji zcela: Čistá chladivá levandule v kombinaci s hřejivými listy skořicovníku a šťavnatého ananasu ji rozveselí. Právě se nacházíte v režimu Super Playboy. Schopnost nadchnout ji: Nebude schopna odolat nezničitelnému cedrovému dřevu v kombinaci s výrazným pačuli a smyslným jantarem. Teď už ví, že to myslíte vážně. Je vaše! Press To Play!

Složení vůně:

  • Hlava: červené jablko, bergamot, černý pepř
  • Srdce: listy skořicovníku, levandule, ananas
  • Základ: cedrové dřevo, pačuli, jantar
  • Nádherný flakon vyklouzne z tajuplné krabičky s panoramatem města. Nastříkejte vůni a okamžitě odkryjete svou skrytou schopnost svádění. Toaletní voda tak úchvatná jako samotný Super Playboy, který ji nosí! Elektricky modrá vůně září z mužného čtvercového flakonu. Krabička se vyznačuje černým a modrým elektrizujícím panoramatem města, které překrývá lesknoucí se stříbrná hlava zajíčka: elegantní a sebevědomé.

Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.