Nabídky zboží

Bartek svíčky 158,-

index

k

l

images

Akční zboží

Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml Exp. 3/2017

Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml Exp. 3/2017

39 Kč

Výrobce: Omegapharma
Katalogové číslo: 8336
Označení:
Dostupnost: Vyprodáno


Exp. 3/2017

100% čistý získaný šetrnou destilací z listů stromu čajovníku australského Melaleuca alternifolia je jednou z nejúčinnějších přírodních antiseptických látek (ničí bakterie, kvasinky a plísně). Proniká hluboko do pokožky a nezanechává mastný film.

Příznivě působí při: kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech, mykotických infekcích nohou, zmírňuje svědění po štípnutí hmyzem, má repelentní vlastnosti.

Jak používat: 2-3x denně na postižené místo. Na kloktání nakapejte několik kapek do sklenice vody. Lze jej použít do aromalampy, nebo do horké vody na inhalaci při rýmě.

V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Omega Pharma. 100% čistý získaný šetrnou destilací z listů stromu čajovníku australského Melaleuca alternifolia je jednou z nejúčinnějších přírodních antiseptických látek (ničí bakterie, kvasinky a plísně). Proniká hluboko do pokožky a nezanechává mastný film.

  • Příznivě působí při: kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech, mykotických infekcích nohou, zmírňuje svědění po štípnutí hmyzem, má repelentní vlastnosti.
  • Použití: 2-3x denně na postižené místo. Na kloktání nakapejte několik kapek do sklenice vody. Lze jej použít do aromalampy, nebo do horké vody na inhalaci při rýmě

Podobné zboží
© 2018 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.