Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

index

k

 

images

Akční zboží

Syoss profesionální permanentní barva na vlasy 4-22 Šarlatově rudá

Syoss profesionální permanentní barva na vlasy 4-22 Šarlatově rudá

75 Kč

Výrobce: Schwarzkopf
Katalogové číslo: 4041
Označení:
Dostupnost: skladem


Syoss profesionální permanentní barva na vlasy 4-22 Šarlatově rudá

Syoss dlouhotrvající barva profesionální kvality - vyvinuta a testována kadeřníky - s vysoce účinnou recepturou a profesionální péčí s Pro-Cellium Keratinem.

Jedinečná dlouhotrvající intenzita barvy a lesk.

Precizní barevný výsledek.

Profesionální krytí šedin.

Silně, zdravě lesklé vlasy.

Balení obsahuje:

  • 1x tuba pečujícího barvícího krému 50 ml
  • 1x aplikační lahvička s vyvíjecím mlékem 50 ml
  • 1x balení balzámu fixujícího barvu 15 ml
  • 1x návod a 1 pár rukavic
  • Upozornění: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit rizika alergie.
  • Nebarvěte si vlasy, pokud: - máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, - jste již někdy zaznamenali nějakou reakci po barvení vlasů, - jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování hennou.

Obsahuje peroxid vodíku, fenylendiaminy (toluendiaminy) a resorcinol. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Vlasy po aplikaci dobře opláchněte. Používejte vhodné ochranné rukavice.

Proveďte varovný test na alergii 48 hodin před každým použitím barvy na vlasy, a to i v případě, že jste barvy na vlasy používala již dříve. Proto nezapomeňte zakoupit výrobek 48 hodin před samotným použitím. V případě jakýchkoliv reakcí či pochybností se, prosím, ještě před použitím jakékoliv barvy na vlasy poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podobné zboží
© 2018 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.