Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Elmex Erosion Protection ústní voda 400 ml

Elmex Erosion Protection ústní voda 400 ml

98 Kč

Výrobce: gaba
Katalogové číslo: 3952
Označení:
Dostupnost: Vyprodáno


Elmex Erosion Protection ústní voda 400 ml

Ústní voda Elmex Erosion Protection s novou kombinací účinných složek chloridu cínatého a aminfluoridu vede k tomu, že se na povrchu zubů vytvoří vrstva bohatá na cín.

Tato vrstva, jež je bohatá na cín, chrání Vaše zuby před erozivním působením kyselin. Ionty cínu se začlení do postižené zubní skloviny, čímž se zvýší její odolnost vůči erozivním útokům. Ústní voda Elmex Erosion Protection tímto způsobem účinně brání rozpouštění zubní skloviny.

Aminfluorid navíc chrání před zubním kazem

  • Použití: 1x denně si po dobu 30 vteřin vyplachujte ústa jednou plnou odměrkou ústní vody. Nepolykejte, ani nevyplachujte vodou. Doplňková péče ke každodennímu čištění zubů. Zeptejte se svého zubního lékaře.
  • Cílová skupina: Ústní voda je vhodná pro dospělé a děti starší 12 let. Ústní vodu skladujte mimo dosah malých dětí. V případě náhodného spolknutí vypijte dostatečné množství vody. Uchovávejte mimo světlo a teplo.
  • Obsah složek: aminfluorid a fluorid sodný (500 ppm fluoridu), chlorid cínatý (800 ppm cínu). Neobsahuje barviva, ani alkohol. Klinicky testováno.
  • Obsah: 400ml

Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.