Nabídky zboží

Bartek svíčky od 158,-

 6970

k

 

images

Akční zboží

Corega fixační krém bez příchuti 40 g

Corega fixační krém bez příchuti 40 g

79 Kč

Výrobce: Unilever
Katalogové číslo: 1753
Označení:
Dostupnost: Vyprodáno


Corega fixační krém bez příchuti 40 g
Fixační krém Corega Bez příchuti neovlivňuje chuť jídla a dává tak uživatelům možnost si ho vychutnat, tak jak jsou zvyklí. Neobsahuje barviva.
Zvyšuje sílu skusu a to i v oblasti řezáků.

U náhrad se sníženou retencí je síla skusu o 60% vyšší, u náhrad s velmi dobrou retencí až o 35% vyšší.
Výsledkem je lepší funkce náhrady při rozmělňování potravy. Největší přínos pociťují pacienti se špatnými anatomickými poměry a z toho pramenící sníženou retencí celkové náhrady. Vyšší stabilita náhrady při konzumaci potravy.
Krém Corega po aplikaci zvětšuje svůj objem a tvoří tak dokonalý uzávěr, který zabraňuje vnikání a ulpívání potravy pod protézou, čímž zabraňuje diskomfortu a podráždění sliznice. Navíc umožňuje rovnoměrné rozložení přenášeného tlaku a redukci tření, čímž chrání sliznici před poškozením. Pacient se také cítí jistější v komunikaci a při jídle a je v lepší psychické pohodě.
Návod k použití:

Zubní náhradu je nutno dokonale očistit. Na náhradu naneseme tři tenké proužky krému cca 4cm dlouhé a poté ji nasadíme do úst a na chvíli pevně přitlačíme.

Používejte maximálně jedenkrát za den. Balení by mělo vystačit minimálně na 3 týdny. Pokud ne, používáte příliš velké množství krému. Zbytky krému lze po jejím vyjmutí z úst odstranit pomocí papírového kapesníčku napuštěného olejem.

Složení:
Poly (methylvinylether/maleic acid) podium-calcium mixed partial salt, petrolatum, celulose gum, paraffinum liquidum.Podobné zboží
© 2019 - Felidas.cz / Vytvořeno a hostováno u Abtera, s.r.o.